Życie gwiazd, sławne osoby, politycy, wielki świat, wielkie pieniądze. Gwiazdy, celebryci i celebrities. Plotki, zwyczaje, eleganckie obyczaje i egzotyczne podróże. Internetowy magazyn o wyższych sferach.


Blog > Komentarze do wpisu
Anna Osa i Kuba Powiatowy. Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością
Połączyła ich miłość. Zakochali się w sobie szczęśliwie i z wzajemnością. Łączy ich też wspólna pasja. Kłócą się tylko o fajki, ale godzą po kieliszku. Teraz urządzają swoją wspólną wymarzoną kawalerkę komunalne i robią plany na przyszłość.

Aniu, Kubo, jesteście parą zdaje się idealną. Czy to tylko miłość was łaczy, czy też może coś więcej?
Ania: Miłość to jedno, pasja to drugie. Jesteśmy sobą zafascynowani, ale łączy nas też pasja.
Kuba: Właśnie. Anię poznałem w skupie złomu. Zbieram złom już od kilku lat, jak straciłem pracę jako palacz w kotłowni. Ania też zajmuje się zbieraniem złomu. Patrzyłem wtedy tamego dnia jak oddaje złom. Stała przede mną. Patrzyłem na nią uważnie. Miała piękne rzeczy. Jakieś stare predmioty, bardzo ciekawe, pewnie zabytkowe. Widziałem w jej oczach taki nieopisany żal, że musi te rzeczy oddać. Czułem, że nie rostaje się z nimi łatwo.
Ja też miałem takie ciekawe przedmioty. Ania po oddaniu swoich spojrzała na moje i spytała, gdzie je znalazłem. Oczywiście nikt z nas nigdy nie mówi, gdzie znajduje złom, żeby się inni nie zlecieli w jego miejsce. Jednak wtedy coś się ze mną zrobiło. Coś mi się w głowie, jakby jakaś klapka przestawiła i od razu powiedziałem. Zabrakło mi jednak wtedy odwagi, żeby jej powiedzieć, żebyśmy tam razem poszli.
Ania: Jak pytałam wtedy Kubę, gdzie zbierał ten złom to myślałam, że mi nie powie. Normalnie to nikt nie mówi. A on powiedział. Poczułam, że on jest inny. Poczekałam na zewnątrz, aż sprzeda swój złom i powiedziałam, że chętnie się z nim przejdę coś wypić. Tego dnia już widzieliśmy, że coś nas łączy.
Czy teraz razem zbieracie złom?
Tak, chodzimy razem. Mieliśmy z tym trochę problemów. Wiesz my zbieracze działamy w grupach. Do grupy nie jest łatwo dołączyć, a założyć nową nawet trudniej. Grupa Kuby nie chciała nowej osoby, moja też. Musieliśmy zacząć samodzielnie. Jak jesteś sam albo w małej grupie, to możesz oberwać od liczniejszych. Na szczęscie ja miałam szerokie znajmości. Wyprosiłam u szefów innych grup, żeby nas oszczędzili.
Czyli wszędzie, nie tylko w szoł-biznesie, liczą się układy?
Wiesz ja nigdy nie robię żadnych spisów osób, które trzeba znać, bo płyną z tego korzyści. Nie jestem wyrachowana. Nie umiem tak na zimno kalkulować. Po prostu kiedyś nawiązałam znajomość z pewnym SOKistą na PKP, który pilnował dostaw używanej odzieży z zachodu. Wpuszczał mnie czasem i wyciągałam sobie z wagonów co ciekawsze ubrania. Ubierałam też wielu znajomych. Na bale chodzili w kreacjach, które im wyciągałam z bocznicy kolejowej. Wiadomość się rozniosła i ubierałam wtedy też bardzo wpływowe osoby. Te znajomości się przydały, gdy z Kubą zakładaliśmy naszą grupę zbieraczy złomu.
A co z tą branżą odzieżową? Nie myślałaś, żeby zostać kreatorką mody mając takie dojścia do bocznicy?
Niestety tego SOKistę wywalili z pracy, jak się wieść rozniosła, że pół Warszawy chodzi ubrana w kreacje ode mnie. Skończyło się.
To w sumie smutne, ale nie wyszło źle. Być może nigdy byś nie spotkała Kuby.
Ania: Być może. I wiele bym straciła. Przy Kubie moje życie jest pełniejsze.
Kuba: Ja też czuję się szczęśliwy, ża poznałem Anię. Kochamy się, mamy wspólną pasję. Być może uda nam się też na tej pasji zarobić. Może będziemy żyć nie tylko z tego, co zbierzemy. Chcemy napisać książkę-poradnik jak zbierać złom. To tajemna wiedza i trzeba do niej dochodzić latami. Dziś już siły nie te, nie możemy całe życie zbierać ciężkiego złomu. Musimy myśleć o łatwiejszym zajęciu. Poradnik może być świetnym pomysłem.
Dziękuję wam za rozmowę
---------
czwartek, 23 lutego 2006, ele.gancki

Polecane wpisy

  • próba mikrofonu

    1111 222 3333

  • Santo Subito

    Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito!

  • Pseudo "religia" ochrony środowiska

    Spotykamy się coraz częściej z opiniami ludzi, którzy czują się manipulowani przez naukowców straszących nas katastrofami ekologicznymi. Sami czytaliśmy nie jed

Komentarze
2006/02/24 09:36:22
Info. na temat filmu MATRIX i gier matrixgraporady.blox.pl
-
Gość: , *.stargard.sdi.tpnet.pl
2006/02/25 02:24:50
Niezly wywiad:)
Zdjecia pieknych kibicek
-
2006/02/28 10:28:19
nie chciało sie nosic teczek, trzeba zbierać złomeczek...
-
Gość: , *.internetdsl.tpnet.pl
2006/03/27 07:39:08
dobre:)
-
Gość: kinetic, *.arspolona.com.pl
2006/03/27 08:59:33
i to ma być"Życie gwiazd, sławne osoby o sobie, wielki świat, wielkie pieniądze. Moda, zwyczaje, obyczaje i podróże. Internetowy miesięcznik z wyższych sfer ?????????????" To kicha jakaś a nie wyższe sfery!!!!! Myślalam ze jesteście na wyższym poziomie, chyba że specjalnie żartobliwie nazwaliście ten swój miesiecznik by ludzie zaglądali i sie śmiali... Rozumiem ,jeśli jeszcze to małżeństwo wyrwało się z tych złomów i zaczęło porządne życie,to OK.. Jeśli byłby to jakiś przykład wyjścia ze slumsów ..
-
Gość: , *.54.19.23.telsat.wroc.pl
2006/03/27 19:09:11
^up Lol ale mądre czlowieku..
-
Gość: , *.koba.pl
2006/04/03 08:51:50
A co wy myśleliście, że tu będą przedruki z brukowców :DDDDD
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/04/03 16:18:22
O JA ONI ZBIERAJA ZLOM JAK BEZDOMNI????????????????????? NIE CHCE MI SIE WIERZYC /??
-
Gość: , *.tau.pl
2006/04/03 17:17:14
oj kurwa sciemniajajk tu
-
Gość: , *.tau.pl
2006/04/03 17:18:18
ten kuba to pedał a muche ruchało ruba pól osiedla wiec huj im w dupe nie nbieraja ten złom !!!!