Życie gwiazd, sławne osoby, politycy, wielki świat, wielkie pieniądze. Gwiazdy, celebryci i celebrities. Plotki, zwyczaje, eleganckie obyczaje i egzotyczne podróże. Internetowy magazyn o wyższych sferach.


Blog > Komentarze do wpisu
Samochody Off Road a długość penisów - raport Galanta
Powszechne są opinie, że terenowe samochody mają zakompleksieni mężczyźni, którzy kupują wielkie samochody, aby podbudować swoje ego. Kompleksy jak powszechnie się mówi mają podłoże natury fizjologicznej. Powiedzmy wprost - chodzi o małe penisy. Mężczyzna z małym penisem chce poczuć się bardziej męski i dlatego kupuje wielkie auto. Czuje się w nim pewniej, czuje się silniejszy, łatwiej mu znieść świadomość kompleksu małego członka.
Tyle potoczne poglądy. Czas to sprawdzić. Nasi reporterzy wraz z grupą lekarzy medycyny przeprowadzili dogłębne badania. Przebadano ponad 10.000 mężczyzn, właścicieli zarówno wielkich terenowych samochodów, jak i małych, miejskich. Przypomnijmy - średnia długość członka u mężczyzn rasy białej wynosi 14,7 cm.
Wyniki są zaskakujące! Możemy wreszcie to ogłosić. Obalmy mit!
Średnia długość penisa wśród kierowców samochodów terenowych jest prawie dwukrotnie większa niż u kierowców samochodów małych!
Największą różnicę zauważono u kierowcy samochodu (tfu!) Daewoo Tico i samochodu Opel Frontera. Długość penisa kierowcy Tico wynosiła tylko 6.3 centymetra, podczas gdy penis kierowcy Opla wynosił aż 22.9 cm.
Dodajmy, że średnia długość członków kierowców samochodów Tico wyniosła 7.5 cm.
Niewiele dłuższe członki mają kierowcy samochódów klasy A i B. Na przykład większość kierowców niedużych Fordów, Fiatów czy Renaultów ma członki niewiele dłuższe niż 10 centymetry.
Blisko średniej (14,7 cm) są kierowcy samochodów klasy C. Co ciekawe, im lepsze wyposażenie (klima, skórzane fotele) tym średnia długość członków ich kierowców jest dłuższa. I tak kierowcy VW Golfa bez klimy mają o prawie pół centymetra którsze członki od kierowców Golfów z klimą.
Znacznie powyżej średniej plasują się kierowcy klasy luksusowej, ale zdecydowanie najdłuższe członki mają kierowcy właśnie aut terenowych i SUVów oraz kierowcy Subaru Impreza. Tu prawie cały czas padały same rekordy. A to zadziwiał nas kierowca Imprezy, a to nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kierowcy np. Nissana Patrol. Niezłe wyniki mieli też kierowcy SUVów - choć nie ustępowali długością, to jednak obwód pozostawał w tyle.
Warto na koniec dodać, że nie tylko długość była mierzona. Również obwód i ogólne odczucia estetyczne (w komisji były kobiety!).
Dystans penisów kierowców aut małych względem kierowców aut dużych w ujęciu obwodu i urody ogólnej był analogiczny do dystansu pod kątem długości.
Niestety nie dane nam było przebadać żadnego właściciela Hummera. Biorąc pod uwagę powyższe wyniki pomiarów niewykluczone, że nasze miarki byłyby za krótkie.
Czas więc zadać ostatecznie cios powszechnie szkodliwej opinii, że wielkimi autami kierowcy leczą swoje kompleksy. Dodajmy, że większość kierowców samochodów małych i marnych marek (Skód, Fiatów, Citroenów) nie tylko miała małe penisy, ale również była brzydka i zakompleksiona. Choć tego nie badaliśmy, to ogólne odczucia są takie, że pryszcze i inne niedociągnięcia fizjologiczne były obserwowane u kierowców aut niedużych.
subaru, nissan patrol, 4x4, opel frontera, off road
środa, 17 stycznia 2007, ele.gancki

Polecane wpisy

  • próba mikrofonu

    1111 222 3333

  • Santo Subito

    Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito!

  • Pseudo "religia" ochrony środowiska

    Spotykamy się coraz częściej z opiniami ludzi, którzy czują się manipulowani przez naukowców straszących nas katastrofami ekologicznymi. Sami czytaliśmy nie jed

Komentarze
Gość: Artur Bartholomeus Junior II (znaczy Wtaroj), *.internetdsl.tpnet.pl
2007/01/19 15:08:56
Wielce Szanowna Wysoka (o, przepraszam, Długa) Komisjo,

Po przeczytaniu raportu badawczego - z którego wynikami oczywiście w całej swej rozciągłości (Range Rover; 21,7 cm) się zgadzam - nasunęło mi się jednak pewne pytanie.
Czy przyrodzenia właścicieli aut terenowych osiągały ponadprzeciętne gabryty już od urodzenia (mój przypadek), czy też dopiero po zakupie słusznych rozmiarów "fury" nastepował u badanych dynamiczny rozrost... no, tego tam... ego. I nie tylko.

Pozdrawiam z Aspen (tylko tam są ostatnio prawdziwe zimy) w oczekiwaniu na odpowiedź.

-
2007/01/21 12:44:38
Chciałam zapytać Sz.Komisję czy robiliście podobne badania u kobiet? Jeśli tak, to co braliście pod uwagę?
Z wyrazami szacunku ewa999
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/02/13 09:56:51
Trzeba mieć naprawdę straszne kompleksy żeby opowiadać bajki o 6 centymetrowych ptakach ... trzeba było napisać że kierowcy innych aut niż ma autor tych pierdoł mają cipki ...
-
Gość: , *.tvkdiana.pl
2007/02/15 15:41:50
Hehe dogłębne badania ;D Nieźli Ci wasi reporterzy. 10 tys facetów... Ho ho. A tyłki ich po tych pomiarach nie bolały, tych waszych reporterów?
-
Gość: hehe, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/05/07 16:07:33
to znaczy że jak sie ma malego ptaszka trzeba kupic sobie duzy samochod i urosnie taa tylko nie wolno go zamieniac na mniejszy bo ptak tez sie skurczy
ps. a jak sie nie ma samochodu to co??
-
2007/06/07 10:15:45
A ja mam rower/24,6/
-
Gość: FC, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/08/16 22:18:51
slabiutki ten tekst. tak na sile robiony, ze mala glowa.
pzdr
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/08/17 13:20:19
hehe.. musze sobie zmierzyc :D
-
Gość: , *.crowley.pl
2007/08/31 08:45:47
Coś chyba naciagany ten raport. Auto a wielkość ptaka, ale bzdura.
-
Gość: , *.google.com
2008/01/16 15:37:09
Co za cwel pierdolony co on jeździć nie umie
-
Gość: heehe, *.adsl.inetia.pl
2008/03/14 00:22:34
Tu nie chodzi o to ze jak kupisz to rośnie. tylko o upodobania ! Zawsze gadalo sie ze jak facet LUBI duze auta to ma malego. A z txtu wychodzi ze na odwrot. Jestescie za glupi zeby to zrozumiec ! Nie przecze ze ten text ma wady ale zasada jest taka ze Jak lubisz duze auta to mozesz miec duzego ptaka
-
2008/04/14 08:58:30
Znam inny miarodajny raport, który dowodzi, że posiadanie członka powyżej średniej wywołuje postępujące skretynienie zaczynające się w okresie pokwitania (czasami wcześniej), powodujące przepełnienie więzień(zapytajcie pierwszego z brzegu więźnia i sprawdźcie że wyjdzie ponad przeciętną) i tym podobne szkodliwe skutki społeczne. Z badań wynika, że kultury oparte na seksie, jak dawna indyjska czy chińska znały coś takiego jak pomniejszanie członka a pogrubianie go. Pomysł na przedłużanie przyrodzenia przywędrowal do europy z Arabii, gdzie pewna grupa wyznawców Mahometa uznała, że kobiety są gorszym stworzeniem i nie należy ich zaspokajać. Poskutkowało to wzrostem frustracji i zmniejszeniem jakości samooceny. Aby podnieść tą ostatnią we własnych oczach zaczęli się oni przechwalać długością członka, a w końcu wypraktykowali mniej lub bardziej skuteczne sposoby na rzeczywiste przedłużanie członków.
Dalej raport podaje, że wśród ludów afrykańskich, które jak wiemy są znane z największych rozmiarów , nie jest to powodem do chluby a raczej powodem do wstydu. Młodzi chłopcy od wczesnych lat są uczeni technik zmniejszania swych rozmiarów.
To w skrócie tyle z kontr raportu dotyczącego długości przyrodzenia męskiego. Na koniec wnioski były takie, ze najlepiej jeśli nasz mały pozostaje w średniej, lub nawet troszkę w dół, niżby miał być dłuższy.
-
Gość: Pacia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/07/04 15:05:27
lol w życiu nie słyszałam wiekszej bzdury ^^ a jak ktos lubi grac w szachy np to co? co to za roznica czy ma sie kompleksy czy nie? jak ktos lubi samochody terenowe to widocznie je lubi i tyle ciekawa jestem co jest nie tak z ludzmi którzy np lubią sportowe samochody ? moze to ich włąsnie natrua obdarzyła bardziej
-
Gość: Kiler87, *.chello.pl
2009/02/06 11:44:09
Fiat 126p rajdówka (26,5cm)
-
Gość: Karol, *.pk.edu.pl
2009/03/21 18:21:02
Nie nie nie bo jak ktoś lubi sportowe samochody to ma małego penisa albo wcale!! Badania to potwierdzają
-
Gość: fredooo, *.mrr.gov.pl
2010/03/29 08:52:12
Bilet miesięczny 27 cm