Życie gwiazd, sławne osoby, politycy, wielki świat, wielkie pieniądze. Gwiazdy, celebryci i celebrities. Plotki, zwyczaje, eleganckie obyczaje i egzotyczne podróże. Internetowy magazyn o wyższych sferach.


Blog > Komentarze do wpisu
Skarga konsumenta

Do naszego działu zakupy napisał maila pan Marek z Warszawy. Pan Marek, jak pisze, nieźle zarabia:

- W kwietniu wpadam w trzeci próg podatkowy. Nie powiem, że mi starcza na wszystko, ale nie wiem, jak można żyć za 15.000 PLN miesięcznie - wyznaje Pan Marek w swym liście.

Idą wakacje i Pan Marek, jak pisze, miał ochotę pojeździć trochę na rowerze. Poszedł więc do najlepszego sklepu w Warszawie, kazał sobie sprowadzić najdroższy rower, jaki mogą mu sprowadzić w ciągu jednego tygodnia.

- Normalnie mogłem kupić najdroższy z tych, które stały w sklepie, ale chciałem mieć naprawdę taki rower, na który nie stać kolegów.

Rower przyszedł szybko. Po trzech dniach Pan Marek już go miał. W sobotę umówił się z kolegami na przejażdżkę w lesie Kabackim. Co było dalej, czytamy w liście Pana Marka:

- Wsiadamy na rowery i jakież proszę sobie wyobrazić było moje zdziwienie, że rower - dodam za tyle pieniędzy - nie jedzie. Stoi jak wryty! Koledzy mi mówią "Marek zacznij kręcić pedałami, to pojedziesz". Ale ja nie po to kupiłem rower za TYLE PIENIĘDZY, żeby kręcić pedałami. Taki drogi rower powienin jeździć sam!

Pan Marek napisał do nas po pomoc, ponieważ w sklepie nie chcieli zwrócić mu pieniędzy za rower. Twierdzą, że rowery za 300 zł i za 30.000 zł napędzane są w ten sam sposób - trzeba użyć siły nóg i kręcić - przepraszamy za wyrażenie - pedałami.

Wściekły Pan Marek chce się sądzić ze sklepem i napisał do nas po poradę. Panie Marku trzymamy kciuki!

britney spears on a bike

 

czwartek, 12 lipca 2007, ele.gancki

Polecane wpisy

  • próba mikrofonu

    1111 222 3333

  • Santo Subito

    Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito!

  • Pseudo "religia" ochrony środowiska

    Spotykamy się coraz częściej z opiniami ludzi, którzy czują się manipulowani przez naukowców straszących nas katastrofami ekologicznymi. Sami czytaliśmy nie jed

Komentarze
Gość: magda, *.ols.vectranet.pl
2007/07/17 15:17:14
Rzeczywiście-chamstwo!
-
lola_star
2007/07/18 03:03:39
boszsz, a jaki to uroczy menszczyzna, pan Mietek. ja to bym się zastanowiła. moglibyśmy tandem nabyć.
-
Gość: a, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/07/26 17:28:23
jakbym znal tego pana Marka
cos mi tak swita
ze juz go gdzies
widzialem
na tym rowerze
moim
zreszta