Życie gwiazd, sławne osoby, politycy, wielki świat, wielkie pieniądze. Gwiazdy, celebryci i celebrities. Plotki, zwyczaje, eleganckie obyczaje i egzotyczne podróże. Internetowy magazyn o wyższych sferach.


Blog > Komentarze do wpisu
Długi weekend

Po długim weekendzie leniwie wróciliśmy do pracy i czas teraz trzepnąć jakiś artykuł.

Najlepiej napisać relację właśnie z długiego weekendu. Nasz reporter dotarł do ciekawego człowieka, pana Jacka z Warszawy, który jest zapalonym rowerzystą. Prawie każdy weekend (a szczególnie długie) spędza na wyjazdach. Pan Jacek tym razem był w Kotlinie Kłodzkiej.

- Pogoda dopisała?

- Dno, cały czas lało. Syf z gilem.

- To se pan nie pojeździł na rowerze. Zły pan bardzo?

- Skądże znowu! Kupiłem sobie nowy licznik do roweru. Wszystko mierzy. Ile przejechałem, średni czas jazdy, średnia prędkość, puls, poziom cukru we krwi i masę innych rzeczy. Dwa dni go montowałem do roweru. Skomplikowany trochę. Samo rozgryzienie ustawień zajęło mi jeden dzień. W końcu zamontowałem i rozgryzłem wszystkie funkcje.

- No, ale skoro pan nie pojeździł, to nie miał pan okazji przetestować licznika.

- Ale nie o jeżdżenie chodziło. O montaż i żeby rozgryźć funkcje. Żeby ładnie zamontować, żeby szybko umieć go programować. No takie tam.

- Ale to pan mógł w domu zrobić.

- A w żadnym wypadku! Kiedyś montowałem inny, starszy licznik na balkonie w domu. Nie to samo. Wie pan, powietrze nie to. Człowiek musi gdzieś wyjechać, żeby odetchnąć od miasta. Inny klimat, zieleń, te sprawy. Montaż i nauka interfejsu inaczej idą. W Warszawie to porażka.

- No to dziękuję za rozmowę i miłego użytkowania.

- A dziękuję. Są nowe modele tych liczników. Dobrze, że Boże Ciało niedługo, to piątek wezmę wolny i może w Bieszczady ...

licznik do roweru, nawigacja rowerowa

czwartek, 08 maja 2008, ele.gancki

Polecane wpisy

  • próba mikrofonu

    1111 222 3333

  • Santo Subito

    Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito! Santo Subito!

  • Pseudo "religia" ochrony środowiska

    Spotykamy się coraz częściej z opiniami ludzi, którzy czują się manipulowani przez naukowców straszących nas katastrofami ekologicznymi. Sami czytaliśmy nie jed